Patryk Dobek

Jaime Estes | Agustus 05, 2021 | Tidak ada komentar

Nasz reprezentant zakończył bieg z czasem 14539. Patryk Dobek on puolalainen juoksija joka kilpailee pääosin 400 metrin aitajuoksussa.

Marcio Teles Of Brazil Patryk Dobek Of Poland Vit Muller Of The Track And Field Poland Brazil

Patryk Dobek zajął trzecie miejsce w finale biegu na 800 m igrzysk olimpijskich w Tokio.

Patryk Dobek. Media in category Patryk Dobek The following 2 files are in this category out of 2 total. Rewelacyjny Polak wywalczył olimpijskie podium w konkurencji którą. Patryk Dobek 27 l był wymieniany jako kandydat do medalu.

Patryk Dobek is at COS OPO Spała. Złoto wywalczył Kenijczyk Emmanuel Korir 14506 a na drugim stopniu podium uplasował się jego rodak Ferguson Rotich 14523. Patryk Dobek swoje zmagania olimpijskie w Tokio rozpoczął od biegu eliminacyjnego na 800 metrów który ukończył na trzecim miejscu.

Oficjalny profil Patryka Dobek. Kolejny medal dla Polski. January 8 at 839 AM Inowłodz Poland.

W półfinale pokazał się z jeszcze lepszej strony wygrywając w swojej grupie z wynikiem 14460Ten występ dał mu pewny występ w finale gdzie zaprezentował się jako jedyny z Biało-Czerwonych. Find out more about Patryk DOBEK see all their Olympics results and medals plus search for more of your favourite Sport Heroes in our athlete database. Ale jego brąz w biegu na 800 m to i tak ogromna sensacja.

Polak uzyskał czas 14539 i przegrał z dwoma reprezentantami Kenii. Patryk Dobek zdobył brązowy medal w biegu na 800 metrów podczas igrzysk w Tokio. To pierwszy krążek olimpijski w historii startów Polaków na tym dystansie.

Regeneracja między treningami podczas zgrupowania w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale z Kuvings Polska wygląda o wiele ciekawiej a smakuje jeszcze lepiej. 24 riviä Patryk Dobek ur13 lutego 1994 w Kościerzynie polski lekkoatleta specjalizujący się w. World Athletics Media Partner.

186 senttimetriä pitkä ja 72 kilogrammaa painava Dobek edustaa MKL Szczecinia ja hänen valmentajanaan toimiit Krzysztof Szałach1. Patryk Dobek po świetnym biegu zajął 3. Miejsce w finale biegu na dystansie 800 m podczas IO Tokio 2020 2021.

Patryk Dobek PAPEPA DIEGO AZUBEL Rozpoczęta w listopadzie ubiegłego roku współpraca Patryka Dobka i trenera Zbigniewa Króla dała nadspodziewanie szybko efekt w postaci brązowego medalu. Nyt hän tavoittelee ensimmäistä aikuisten EM-finaalipaikkaansa. Świetny występ Patryka Dobka który na ostatniej prostej biegu na 400 metrów przez płotki podczas drużynowych mistrzostw Europy w Bydgoszczy wyprzedził rep.

Zadbaj o swoje zdrowie i najbliższych w naturalny sposób. Aituritähti Patryk Dobek teki kolme vuotta sitten kansainvälisen läpimurtonsa - Sitten alkoivat ongelmat. Patryk Dobek z brązowym medalem w biegu na 800 metrów - Polsat News.

Reprezentanta Polski w Lekkiej Atletyce w biegu na 400m przez płotk. Kolmen vuoden takaisella 400 metrin aitojen MM-seiskalla Patryk Dobekilla on ollut viime aikoina omat haasteensa. 2693 likes 942 talking about this.

22 riviä Patryk Dobek born 13 February 1994 is a Polish athlete specialising in the 400 metres 800. Patryk Dobek z brązowym medalem w biegu na 800 metrów.

Grit Sadeiko Of Estonia Competes During The Women S Javelin Throw Javelin Throw Competing Track And Field

Imke Onnen Of Germany Competes In The Women S High Jump Final During Competing High Jump World Athletics

Ana Simic Of Croatia Competes In The Women S High Jump Final During High Jump Competing World Athletics

By Adam Dobek Domowe Centrum Dowodzenia Razer Komputronik Razer Computer Centrum